Переваги

Лідер ринку

Телехаус починався в 1993 році з двох невеликих орендованих кімнат в історичному особнячку на Подолі, однієї пишучої машинки Olivetti і гарячого бажання двох колишніх морських офіцерів Володимира Волошина і Вадима Федотова створити туристичну компанію для цільової групи індивідуальних мандрівників.

Успішний старт компанії та подальше стійке зростання підкріплювалися трьома обставинами:

 • початковим розумінням особливостей індустрії сервісу, де шлях до серця клієнта лежить через бездоганну якість, яка, у свою чергу, досягається за допомогою майстерності, організованості та дисципліни персоналу
 • застосуванням унікальної (на той момент) моделі співпраці з класичними німецькими туроператорами DERTOUR, airtours, TUI, Neckermann, продукт яких ми першими (!) вивели на український ринок індивідуальних подорожей
 • новаторським освоєнням технологій онлайн-бронювання турпослуг європейських консолідаторів

Всі роки роботи, які відбулися, Телехаус ні на йоту не відступав від основних цінностей закладеної ще в 1993 році корпоративної філософії: повна свобода вибору для мандрівника при збереженні твердих гарантій надійності та якості від туроператора.

Вже до середини 90-х років стало зрозуміло, що ефективно обслуговувати вимогливих клієнтів можна лише тоді, коли весь цикл послуг, що супроводжує створення індивідуальної подорожі – бронювання авіаквитків, замовлення готелів і трансферів, організація додаткових послуг, оформлення віз здійснюється безпосередньо фахівцями агентства без залучення зовнішніх постачальників. Тільки так можна ретельно відстежити якість складного бізнес-процесу підготовки та реалізації туру. З того часу Телехаус Київ являє собою туристичне агентство повного циклу. Навіть коротка подорож розглядається у нас як окремий тревел-проект, який не зазнає штампування штучного товару. Справа не в тривалості. Справа у бездоганному проектному менеджменті.

Разом з бурхливим зростанням ринку в 2000 – 2010 рр. розвивалися і ми, проходячи всі стадії розвитку, властиві компаніям туристичної галузі, набуваючи досвіду, клієнтів та партнерів. Але, мабуть, найбільшою подією цього періоду став вступ Телехауса у 2005 році до глобальної мережі обслуговування ділових мандрівників ВСD Travel. Це був своєрідний знак якості: до 2010 року ми перетворилися на серйозного гравця на ринку бізнес-тревел, нам почали довіряти замовлення міжнародні корпорації.

Глобалізація в туристичній сфері і нові технології не обійшли стороною Телехаус і безпосередньо впливають на повсякденну діяльність нашої компанії. Сьогодні автоматизація процесів керування туристичними послугами є наказом часу. Телехаус багато і наполегливо інвестує у цю сферу. У 2011 році ми пройшли управлінський аудит і розпочали процес реструктуризації компанії, який наразі завершений. Наша мета – через інновації забезпечити компанії лідерські позиції на надконкурентному туристичному ринку, поєднати солідну технологічну базу із креативністю менеджерів. Ми не фокусуємось на короткострокових завданнях, ми вибудовуємо довгострокову стратегію на майбутнє.

Оглядаючись назад на минулі роки, ми відчуваємо гордість за Телехаус, його співробітників, партнерів та клієнтів, які допомогли компанії стати їй тим, чим вона є.

Неможливо прожити без подорожей. Без прогулянок вулицями галасливих міст, знайомства з екзотичними островами, захоплюючих дух спусків гірськолижними трасами, захоплення морських круїзів… Ми й самі любимо подорожувати! Тим більше, ми щасливі, що тридцять років життя віддано захоплюючому та всепоглинаючому заняттю – туризму!

 

Особистий менеджер

Головний принцип нашої роботи з клієнтами – персональний підхід до кожного замовника і максимальна гнучкість у задоволенні його побажань до майбутньої поїздки. Для цього ми створили продуману систему планування подорожі.

Все починається з обговорення Ваших уподобань. Для цього Ви можете під’їхати до нашого офісу на Подолі або зробити це телефоном, месенджером, електронною поштою. У переважній більшості наші замовники – це досвідчені та вимогливі мандрівники. У свою чергу, ми поважаємо індивідуальність кожного туриста, цінуємо його довіру та час, намагаємося бути хорошими психологами, вникати в особисті смаки та уподобання, створювати доброзичливу атмосферу комфорту та участі.

За кожним нашим клієнтом закріплюється персональний менеджер, який обговорює та узгоджує із замовником кожен етап бронювання, детально розповідає про особливості напрямку, рівень сервісу в готелях, авіакомпаніях, на круїзних судах. Навіть коли ви перебуваєте в поїздці, Ваш менеджер віртуально супроводжує Вас, контролюючи точність та повноту виконання замовлених послуг. Крім того, для Вашої зручності існує лінія екстреного зв’язку 24/7 з черговим менеджером, який готовий прийти на допомогу в будь-якій непередбаченій ситуації. Для вирішення складних питань з квитками включається цілодобовий черговий авіаційний супервайзер. Ви у надійних руках! Після повернення з подорожі Ваш персональний менеджер буде радий зв’язатися з Вами, щоб отримати зворотний зв’язок, врахувати зауваження та в майбутньому підвищити задоволеність клієнтів.

Багато наших менеджерів працюють у компанії більше 10 років, набувши безцінного досвіду організації подорожей екстра-класу. Знання напрямків, особистий досвід подорожей, періодичне інспектування об’єктів проживання та гідів на місцях – це наша сильна риса. Крім того, Телехаус Київ славиться відсутністю плинності кадрів, що дозволяє примножувати базу туристичних знань та передавати їх молодим співробітникам.

Для підвищення стандартів обслуговування в нашій компанії функціонує служба контролю якості. Кожна Ваша скарга, висловлена по прямому телефону дирекції або викладена в електронному листі, буде гарантовано детально вивчена і Ви отримаєте відповідь у найкоротший термін.

Якість туристичного сервісу без компромісів – наше кредо.

 

Консьєрж-сервіс

Під консьєрж-сервісом ми розуміємо забезпечення наших клієнтів (на додаток до основної програми) цілим набором додаткових послуг, які прикрашають будь-яку подорож:

 • надання країнознавчих матеріалів
 • інформування про цікаві події у місці відпочинку
 • замовлення екскурсій та приватних гідів
 • резервування столиків у ресторанах
 • забезпечення доступу в елітні клуби, на прем’єрні покази та закриті вечірки
 • VIP-сервіс в аеропортах
 • замовлення квитків на концерти, мюзикли, шоу, спортивні заходи
 • шопінг-асистенція
 • організація виїзних святкувань днів народжень, ювілеїв, весіль
 • замовлення лиж, занять у лижних школах та з персональним інструктором
 • замовлення квітів та подарунків з доставкою до готелю

Всі додаткові послуги надаються з урахуванням суворих вимог до якості сервісу. Адже за більш ніж 30 років роботи ми накопичили велику базу локальних постачальників у десятках країн світу і багато разів перевірили їх на практиці. Наші контрактні гіди та екскурсоводи відібрано за критерієм професіоналізму та уважності до побажань клієнтів.

 

Lifestyle

Ласкаво просимо у світ індивідуальних подорожей Телехаус Київ!

Ми прагнемо працювати з кращими клієнтами над кращими тревел-проектами. Виконувати специфічні вимоги, вкладаючись у бюджет. Вже при плануванні створювати атмосферу перфекціонізму, фокусуючись на найдрібніших нюансах майбутньої подорожі. Підхоплювати та розвивати ідеї замовника, а також рекомендувати свої.

Ми пропонуємо нашим клієнтам не просто широкий набір поїздок по світу.

Своє надзавдання ми бачимо саме в тому, щоб перетворити кожну Вашу окрему поїздку на подорож lifestyle, що надає життєву енергію.

При цьому абсолютно неважливо, чи ви їдете на короткий уїк-енд до Парижа або на цілий місяць у Гімалаї.

Справа не в тривалості. Справа в правильній ідеї та бездоганному проектному менеджменті.

Телехаус Київ — це майстерний «пакувальник» Вашої унікальної подорожі. Перебуваючи за лаштунками подій, ми надаємо рух людям, захоплюємо їх хвилюючими подіями, особливою вишуканою атмосферою, чарівністю маленьких знаків уваги, які скромно прикрашають велику невидиму працю… У цьому й полягає майстерність Travel not as usual.

Наші клієнти мають право від нас чекати, що всі деталі запланованої подорожі будуть реалізовані точно і в строк. Адже це є наш бізнес. Для цього і працюють у Телехаусі найталановитіші та найефективніші тревел-менеджери України.

Travel for life. Travel is life.