Питання та відповіді

 • Які країни є учасниками Шенгенської угоди?
  Австрія, Бельгія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія. Між цими країнами прикордонний контроль скасовано. Одночасно посилено контроль на зовнішніх кордонах Шенгенського простору.

  Згорнути

 • Чи гарантовано відкриття візи при придбанні подорожі?

  Правила отримання віз для в'їзду в ту чи іншу країну регулюються законами та консульськими службами самої країни, і, на жаль, жодна іноземна консульська установа не обіцяє туристичній компанії гарантованого відкриття віз клієнтам компанії . Туристична компанія, у свою чергу, зобов'язується перед консульством заздалегідь перевірити комплектність пакету документів, максимально впевнитись у справжності наданих клієнтом документів, заповнити необхідні анкети, врахувати та витримати необхідні для відкриття візи терміни. Проте консульство може на власний розсуд зажадати від туриста додаткових документів або навіть призначити особисту співбесіду.

   

  Хоча остаточне рішення про видачу візи приймається консульством, наявність акредитації у туристичної компанії дозволяє їй виступати в ролі посередника між туристом і консульством, що все ж таки збільшує кредит довіри консульства аплікантові.

  Згорнути

 • З яких причин посольство може відмовити у візі?

  Як правило, посольство пояснює причину відмови в супровідному листі. Причини відмови, в тому числі, можуть бути такими: порушення візового режиму, що раніше були (прострочена віза, використання візи з метою, що відрізняється від зазначеної у візі, недотримання правила «першого в'їзду»), наявні у заявника відмови в інших посольствах, випадки порушення громадського порядку, зафіксовані під час попередніх перебуваннь, неоплачені штрафи та судові витрати, підозра у загрозі державній чи громадській безпеці, фальшиві документи, приховування чи спотворення анкетних даних. Крім того, відмовити можуть і за підозрою апліканта у намірі незаконно емігрувати.

  Згорнути

 • Що робити, якщо я отримав у посольстві відмову?

  Штамп у паспорті про відмову у візі не забороняє повторної подачі документів. З'ясуйте, чому сталася відмова. Ви можете подати документи повторно з урахуванням зауважень консульства, а також надавши додаткові документи, які не входять до стандартного списку консульства.

  Згорнути

 • Чи гарантує наявність візи в’їзд до країни?

  Віза, отримана в консульстві до поїздки, надає туристу право просити про дозвіл в'їхати в країну. Рішення приймається безпосередньо на прикордонному контролі в аеропорту, порту, пункті автомобільного пропуску. Прикордонник має право при цьому додатково перевірити у Вас наявність зворотного квитка, ваучерів на готелі, поставити питання про мету поїздки та її фінансування.

  Згорнути

 • Чи можете ви організувати тур за 2-3 дні до виїзду та в яку країну?

  Можемо. Насамперед, мова може йти про поїздку в одну з безвізових країн, або країн, де віза видається прямо на кордоні (Єгипет, Таїланд (перебування до 14 днів), Малайзія, Маврикій, Сейшели, Шрі-Ланка, Барбадос, Домініканська республіка і т.п. .д.). Проте, плануючи поїздку навіть у безвізову країну, звертайтеся до туристичної компанії, по можливості максимально заздалегідь. У «гарячі» періоди свят, відпусток, канікул вільних місць у готелях та літаках може просто не виявитися. Крім того, як і в будь-якій іншій справі, справжня подорож потребує вдумливої, серйозної організаційної підготовки.

  Згорнути

 • Чи оформляє ваша компанія візи до США?
  Так, оформляємо. Згідно з правилами, претендент на візу старше 13 років повинен обов'язково особисто з'явитися в посольство США в призначений день для співбесіди. Остаточне рішення про видачу візи приймається імміграційним чиновником за результатами інтерв'ю та вивчення Ваших персональних документів. Ми розробимо разом з Вами маршрут подорожі, заповнимо необхідні анкети, проконсультуємо Вас щодо набору необхідних документів, призначимо дату співбесіди та особисто супроводжуємо Вас до консульського відділу.

  Згорнути

 • Я хотів би подорожувати з сім’єю на автомобілі Європою. Можливо, вирушити до Франції, Італії, Австрії. Чи можете Ви допомогти мені організувати таку подорож?
  Так, звичайно. Ми спеціалізуємось на індивідуальних турах. Повідомте нам бажані дати поїздки, міста (регіони), кількість учасників, побажання щодо розміщення. Ви можете втілити в життя свій власний маршрут або скористатися створеним спеціально для Вас.

  Згорнути

 • Які документи потрібні для виїзду за кордон із дітьми?
  Для виїзду за кордон з дитиною достатньо, щоб дитина була вписана в закордонний паспорт одного з батьків (з фотографією для дитини віком 5 років і старше. Для поїздок до Греції, Італії, Франції , Швейцарію фотографія дитини повинна бути присутня незалежно від віку), або мав власний дитячий проїзний документ. Також бажано мати при собі оригінал свідоцтва про народження (обов'язково якщо у батьків різні прізвища). Зверніть увагу, що окрема віза для дитини до візової країни обов'язкова у всіх випадках. Якщо дитина подорожує без одного або без обох батьків, у дитини має бути нотаріальний дозвіл на поїздку від батька (батьків), який не супроводжує дитину. У дозволі має бути зазначений дорослий, який супроводжує цю дитину (не обов'язково родич, якщо в поїздці ніхто з рідних дитини не супроводжує, або співробітник авіакомпанії, якщо Ви відправляєте дитину за кордон самостійно).

  Згорнути

 • Чи можливе оформлення віз через вашу компанію для іноземних громадян?

  Як правило, іноземні громадяни повинні звертатися за візами в посольства, розташовані в країні свого громадянства. Однак, є низка консульств, які є офіційними представництвами на території України через відсутність дипломатичних представництв у країні іноземця або з інших причин (так, громадяни Білорусі повинні звертатися за візою США у Києві, громадяни Грузії отримують у Києві візу до ПАР). Для звернення за візою у більшості консульств в Україні іноземний громадянин повинен обов'язково мати дозвіл на проживання в Україні. Процедура оформлення віз при цьому займає більше часу, ніж зазвичай, оскільки посольства роблять спеціальні запити до країн, громадянами яких є заявники.

  Згорнути

 • Чому не повертають гроші за новорічний тур, якщо людина відмовляється від подорожі?

  Періоди новорічних, різдвяних, а також травневих свят називаються в туризмі «Високим сезоном» (High season), як найпопулярніший час для масових поїздок. У цей сезон завантаження в готелях та на авіаперевезеннях максимально щільне, що визначає дуже жорстку політику штрафів у постачальників.

     

  Найчастіше замовлення поїздки у «Високий сезон» вимагає 100% передоплати від Клієнта і в разі відмови від поїздки, передоплата не повертається.

     

  У будь-якому випадку, при замовленні турів на новорічні, різдвяні та травневі свята Клієнту надаються чітко прописані правила штрафних санкцій у разі відмови від поїздки, з якими він може ознайомитися заздалегідь.

   

  Для таких турів передбачено так зване «Страхування від невиїзду» внаслідок раптової хвороби Клієнта або нещасного випадку. Така страховка покриває витрати на тур (повністю чи частково) у разі хвороби Клієнта напередодні поїздки чи інших подій, врахованих у страховці. Для цього до страхової компанії необхідно надати офіційні довідки-свідчення того, що сталося.

  Згорнути

 • Які документи необхідно брати із собою у закордонну поїздку?
  1. Загальноцивільний паспорт для виїзду за кордон (звісно, з наявністю в ньому належної візи) + його копія.
  2. Авіаквиток.
  3. Ваучер для поселення в готелі.
  4. Поліс медичного страхування.
  5. Телефони екстреного зв'язку (телефон приймаючої сторони, телефон компанії, в якій Ви придбали поїздку).
  6. Необхідні документи для виїзду за кордон з дітьми, якщо ви подорожуєте з дитиною.

  Згорнути

 • До кого слід звертатися, якщо затримали чи перенесли рейс?
  За зміну дати та часу рейсу відповідальність несе авіаперевізник. Тому у разі будь-яких змін у рейсі звертатись необхідно до авіакомпанії.

  Згорнути

 • Куди звертатись, якщо Ви втратили (у Вас вкрали) у поїздці документи?

  У цьому випадку Вам необхідно якнайшвидше звернутися до дипломатичного представництва тієї країни, громадянином якої Ви є в тій країні, де були втрачені Ваші документи. Також необхідно заявити про це до поліції. У дипломатичному представництві Вам знадобиться копія Вашого закордонного паспорта, на підставі якого Випишуть тимчасовий документ про посвідчення особи, придатний тільки для повернення на Батьківщину.

  Згорнути