• All offers Розваги для дітей у Grecotel Riviera Olympia Resort, Пелопоннес Відправити запит
 • Дозвольте Вам нагадати, що на півострові Пелопоннес розташований ексклюзивний курорт Grecotel, який просто створений для відпочинку з дітьми!

  На території курорту розташовані 4 готелі різного рівня та аквапарк.

  Grecoland

  Два клуби Grecoland в готелях La Riviera и Olympia Oasis були створені спеціально для дітей. Яскраве оснащення, костюми, активні ігри, різні творчі заняття та конкурси перетворюють дитячі канікули у свято.

  Басейни, ігрові майданчики та безкінечні розваги – втілення справжньої мрії. Діти до 3-х років можуть відвідувати клуб у супроводі дорослих.

  Програми Grecoland для дітей

  GrecoKids (від 4 до 6 років)

  Програма GrecoKids — це розваги та ігри, поєднані з вивченням культури, історії та природи Греції. Протягом 6 днів діти будуть зайняті мистецтвом та творчістю, водними видами спорту та розвагами на воді, прийматимуть участь у командних іграх, тематичних івентах та екологічних програмах, а також весело проведуть час у пошуках скарбів.

  GrecoJuniors (від 7 до 12 років)

  Діти цього віку обожнюють проводити канікули активно та пізнавально. І ми даємо їм таку можливість! Від нових вражень у програмі “Пригоди та відкриття” до вечірок та дискотек.

  Діти будуть зайняті з ранку і до вечора, отримуючи задоволення від канікул.

  В Grecoland організовуються спортивні та командні ігри, водні розваги та творчі заняття, під час яких діти дізнаються більше про нашу планету.

  GrecoTeens (від 13 років)

  З середини червня по середину вересня.

  Різноманітні заняття для підлітків з ранку до ночі. Від футболу, баскетболу до різних змагань , хіп-хоп танців, уроки безпечного веб-серфінгу, вечірок та інших занять.

  Аквапарк Olympia

  Аквапарк Olympia — це драйв та адреналін. Унікальні аквагірки, атракціони та водяні башти віднесуть Вас у вир захопливих пригод. 20 000 кв. м. водних розваг! Справжній калейдоскоп позитивних емоцій!

  Аквапарк розташований в оточенні недоторканої природи Кілліні та цілючого клімату Пелопоннесу.

  Парк активного відпочинку

  На территорії комплексу є все: від тенісної академії та міні-футболу до баскетболу та стрільби з лука. Кожен знайде чим прикрасити свій відпочинок! Любителі спорту та екстріму зможуть зайнятися маунтінбайкингом, верховою їздою, зіграти в пейнтбол чи відправитися у похід.

  Відправити запит
  Заявка
  • Вибраний тур: Розваги для дітей у Grecotel Riviera Olympia Resort, Пелопоннес
  Поля, відмічені *, обов'язкові для заповнення
  Відправити
  Будь-який елемент подорожі можна змінити або доповнити на консультації з експертом з індивідуальних подорожей.
  Бажаєте індивідуальну подорож на основі лише ваших побажань? Зв'яжіться з нами