Партнери

DERTOUR Romania_6122_sigla Der Tour

Заснований у 1917 році, німецький оператор індивідуального туризму відрізняється надзвичайно широким спектром послуг, що надаються. У Вашому розпорядженні 20 000 готелів та апартаментів у 127 країнах світу, а також 770 готових маршрутів, 40 парків розваг, 50 морських поромних ліній, сотні морських та річкових круїзів, залізничні продукти Orient Express, Rovos Rail, Deutsche Bahn, TG .

Особливу увагу слід звернути на можливість бронювання авіаквитків. Ви можете бронювати авіаперельоти без статусу IATА. При цьому в розпорядженні є не лише основні маршрути, а й внутрішні, рідкісні авіакомпанії – понад 200 авіакомпаній по всьому світу. Є можливість замовляти квитки на різні заходи: концерти, театральні вистави, оперу та багато іншого.

90_00_00 ADAC_75_4c_123129

Унікальна пропозиція для любителів поїздок на авто. Північна Америка, Європа, ПАР, Намібія, Австралія, Нова Зеландія. Пропозиції з прокату автомобілів, мотоциклів, трейлерів! Спеціально розроблені та оптимізовані маршрути. Можливість створювати свій маршрут самостійно. Величезний вибір готелів, апартаментів та вил спеціально для тих, хто подорожує автомобілем.

mwrlogo

Спеціаліст з екзотики. Широкий вибір пропозицій в Азії, Америці, на Карибах та Індійському океані, а також багато іншого. Meiers фокусує Вашу увагу на пропозиції класу люкс. Величезна квота викуплених номерів, конкурентна ціна. добірка комфортабельних вілл.

ThomasCookGroup_Logo

Багатопрофільний німецький оператор пакетного та індивідуального туризму. Вертикально інтегрована компанія з широкою мережею збуту, власним авіаперевізником Condor, численними дочірніми підприємствами за кордоном та пайовою участю в акціонерному капіталі низки готельних мереж. Крім марки Thomas Cook, опереатор використовує торгові марки Neckermann, Öger Tours, Bucher Last Minute, Air Marin. Географія маршрутів подорожей від Thomas Cook охоплює всі привабливі в туристичному плані регіони світу.

interchalet

Спеціалізований туроператор з бронювання апартаментів, котеджів, шале, бунгало, вілл в Європі та США. Ідеальний продукт для туристів-індивідуалів, які бажають провести свою відпустку в автентичній обстановці «власного дому» та ближче познайомитися із способом життя країни перебування. Широкий вибір класифікованих об’єктів від Скандинавії до Середземного моря. Акцент на сімейний відпочинок. Окрема програма для гірськолижників. Для любителів відпочинку за вищим класом пропонується добірка комфортабельних вілл.

budget

Компанія Budget поєднує в собі силу одного з найбільших світових брендів у сфері прокату автомобілів. Автомобільний парк відповідає світовим стандартам та пропонує повний спектр послуг у галузі короткострокової та довгострокової оренди автомобілів.

578266_105671016239581_1548397375_n

Інформаційно-аналітичне видання, орієнтоване на професіоналів туристичного ринку. У кожному номері публікуються матеріали, в яких представлена вичерпна інформація щодо ринку авіаперевезень, готельного обслуговування, страхування, морських круїзів, туризму, нових технологій, а також останні зміни в законодавчій базі.

logo_erv

Міжнародна мережа експертів туристичного страхування, розташованих в Європі та за її межами. Об’єднавши більш ніж 100-річний досвід роботи, знання та любов до нашої справи, ми є спеціалізованим страховиком, який піклується про Вас.

5

«Українська страхова група» – компанія, яка надає послуги у всіх ключових страхових напрямках, веде високорентабельний ефективний бізнес і прагне вищої якості у всьому, що робить, має бездоганну репутацію і дотримується норм ділової етики.