Компанія

Ось вже понад 30 років наша компанія є однією з найуспішніших на туристичному ринку України в галузі індивідуального туризму.

Будьте сміливими у своїх бажаннях. У центрі нашої уваги незмінно знаходиться незалежний, вибагливий, допитливий мандрівник. Ви цінуєте свободу та комфорт? При цьому бажаєте мати тверді гарантії надійності та якості від туроператора? Ми готові Вам їх надати, тому що саме для такої цільової групи клієнтів і призначається насамперед туристичний продукт Телехауса.

Наша місія: найвища якість туристичного сервісу. Скрізь. Без компромісів.

Наші можливості є комбінацією перельотів на рейсах провідних світових авіакомпаній з пропозиціями таких відомих німецьких туристичних брендів, як DERTOUR, MEIER’S WELTREISEN, ADAC, Interchalet. Якість Made in Germany + професіоналізм наших співробітників зробить Вашу подорож бездоганною.

Ми будемо раді разом з Вами конструювати Ваші маршрути. Ви, і тільки Ви, пишете сценарій подорожі, а ми готові його режисирувати.

Репутація компанії, безперечно, залежить від компетентності її співробітників. Наша команда з 70 професіоналів пройшла спеціальне навчання та має солідний стаж роботи зі спеціальності. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який відповідає за якість замовлення від моменту Вашого візиту до бюро до повернення з поїздки.

Всі роки роботи ми не відступаємо від основних цінностей нашої корпоративної філософії: повна свобода вибору для мандрівника; максимальні гарантії безпеки на маршруті; патріотизм – українські мандрівники, безумовно, заслуговують на сервіс найкращих у світі готелів та авіакомпаній.